Zoektocht

Pay it forward

We zijn diep geroerd dat velen die wij helpen gehoor geven aan onze paying it forward visie. Donoren en donorkinderen die de financiële middelen niet hebben voor een DNA test, krijgen er vaak een van ons of iemand anders uit de groep kado. Wanneer zij matches vinden, doneren die vaak op hun beurt weer een DNA kit voor iemand anders die het niet kan betalen. Wij vinden het prachtig dat we op deze manier zo’n hechte community kunnen bouwen en zijn iedereen zeer erkentelijk die hieraan meewerkt! Onlangs werden we hier bovenop onverwacht verrast met twee hele fijne financiële donaties aan onze stichting, waaronder één van een voormalig anonieme donor die ons werk van harte toejuicht! Wanneer je je met een sterke mening begeeft op een zeer gevoelig speelveld, moet je niet je bevestiging uit derden willen halen en sterk in je schoenen staan. Dit neemt niet weg dat dergelijke steunbetuigingen ons enorm goed doen. Vanuit de grond van ons hart: bedankt!

pay it forward

Bovenstaande bouwt mee aan wat in augustus 2016 begon als een klein droomdocumentje van 1 A4 met mijn wensen voor donorkinderen n.a.v. alles wat ik was tegengekomen in mijn eigen (succesvolle) zoektocht naar mijn biologische vader. Ik wilde o.a. een plek waar ze terecht konden met vragen over de zoektocht en DNA onderzoek. Ook moest het een plek worden waar men elkaar kon begeleiden en helpen in de zoektocht die voor velen zo onmogelijk leek. Niet veel later hadden we 6 slimme koppen bij elkaar in een bestuur en in mei stond daar onze stichting Donor Detectives NL/BE! Inmiddels hebben we een hechte online community van bijna 200 leden en binnen deze groep al 4 matches met donorvaders en 25 donorkinderen onderling, een fantastisch resultaat en we zijn nog maar net begonnen!

Wil je ons ook financieel of anderszins helpen? Zie onze ‘Ik wil helpen’ pagina!

1 thought on “Pay it forward”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *